Vyzkoušejte naše Privátní kino

Že neznáte Privátní kina? Nejsou jen obyčejná domácí kina ze supermarketu. Je to vaše opravdové soukromé kino, kde Vás nikdo nebude rušit při sledování oblíbeného koncertu nebo filmu. Jednoduše řečeno se jedná o akusticky upravenou místnost, která je vybavena projekčním plátnem, filmovým projektorem a sestavou špičkových reproduktorů. 

Dále individuálně sestavu doplňují nejmodernější zesilovače, přehrávače, případně komponenty pro ovládání veškeré techniky přes dotykové obrazovky podle konkrétního prostoru kam se privátní kino instaluje.. O Vaše pohodlí se postarají speciální polohovatelné sedačky, které dodáme, stejně jako obklady stěn v požadovaném designu a barevném provedení. Přání klienta je pro nás vždy to hlavní.

Vyzkoušejte si naše privátní kino na vlastní kůži v jakémkoliv z našich showroomůPrivatni Kina .czNajdete nás v Praze, v Brně i v Bratislavě.Seznamte se prosím s našimi Zásadami ochrany osobních údajů v souladu s GDPR. Používáním webu souhlasíte s jejich zněním. Soubory cookies jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro retargeting.