Integrace s inteligentní domácností

Ovládání domu alias domácí automatizace Vám ušetří čas a přinese jednoduché ovládání jinak složitých technologií. V rámci instalačních řešení nabízíme nejen ovládání ozvučení a TV, ale také možnost propojení s kamerovým systém

nebo elektroinstalací. Toto řešení přinese možnost kontroly nad osvětlením, stíněním a dalšími technologiemi v domě. Pro zastřešení technologií nejčastěji používáme řídící systém Control4.

Moderním pojmem v bydlení je dnes inteligentní domácnost a nevyhýbá se ani oblasti ozvučení a dalších multimédií. Ovládání domu představované hlavně regulací osvětlení a stínění je propojeno s ovládáním multimédií (ozvučení, televize, projekce). K zastřešení různých domácích technologií využíváme řídící systém Control4 - řídící systém domu.

V současnosti se prodej kvalitní elektroniky téměř neobejde bez integrace do inteligentní domácnosti, která se v dnešní době stává fenoménem v oblasti stavebnictví. Většina našich produktů umožňuje ovládání přes aplikaci, pokud přístroj zapojíme do sítě. Naše produkty samozřejmě umožňují i integraci do autonomních řídících systémů, které v dnešní době napomáhají kontrole a řízení všech elektronických zařízení v domě či bytě. Integrace inteligentní domácnosti vždy vychází z individuálních požadavků investora. Díky třem plně vybaveným showroomům jsme schopni spoustu věcí prezentovat v reálných interiérech nebo jednotlivá řešení předem nasimulovat.

Seznamte se prosím s našimi Zásadami ochrany osobních údajů v souladu s GDPR. Používáním webu souhlasíte s jejich zněním. Soubory cookies jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro retargeting.