Příběh basys .studio

Psal se rok 2001 a společnost BaSys se rozhodla k otevření vlastních prodejen s názvem basys.net. K otevření prodejen došlo jak na Slovensku tak v České republice, později také v Maďarsku. www.basysnet.cz.

Vlastní prodejny této distribuční společnosti ukazovaly standart prodeje luxusní elektroniky včetně dalších podpůrných služeb. Kompletní řešení od návrhu až po finální instalaci. Důležitou části je i po-prodejní servis.

Slogan "Řešení Vaších představ" napovídal, že prodejny neprodávají pouze krabice, ale nabízí celkové vybavení privátních domu a komerčních budov kvalitní elektronikou.

V roce 2009 došlo k transformaci prodejen na studia, která kromě elektroniky prezentují celkové řešení. Jako jeden z dalších produktů se začíná nabízet řešení Privátních kinosálů www.privatnikina.cz

S nástupem nových technologií se naše pobočky více a více zaměřují i na řešení komplexního řízení budov a inteligentní domácnost. Kromě Privátních kin rozšiřujeme naši nabídku o řešení zvuku a obrazu pro společnosti a projekt rozjíždíme pod názvem MODERNí ZASEDAČKA. Tento projekt se snaží nejen nabízet řešení vybavení firem elektronikou, ale i nabízet inspiraci celkového vybavení firem.
Navštivte prodejny


basys.studio


Seznamte se prosím s našimi Zásadami ochrany osobních údajů v souladu s GDPR. Používáním webu souhlasíte s jejich zněním. Soubory cookies jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro retargeting.